onze veilingen

Online Auction

Van 22 augustus tot 3 september 2018

» Bekijk online Auction-111 collectie

4e veulenveiling - finished

Zaterdag 25 augustus 2018 in Zandhoven

  » Bekijk collectie

Telefonisch bieden op onze veiling van 25 augustus

Kan u niet aanwezig zijn? Via de livestream kan u volgen en telefonisch bieden.

» Meer info

Laatste nieuws

€12.000 voor veilingtopper online Foal Auction 111
04/09/2018

» Lees verder

Opnieuw geslaagde Foal Auction 111
26/08/2018

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 25 augustus 2018

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Catherine

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.