Telefonisch bieden

Kan u niet aanwezig zijn? Via de livestream kan u volgen en telefonisch bieden.

» Meer info

Laatste nieuws

What's in a star?
28/09/2016

FEI informatie

» Lees verder

Aftermovie: Thank you and hope to see you next year!
31/08/2016

Hieronder vindt u de Aftermovie van De Kraal International 2016.

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 27 augustus 2016

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
Belgiƫ

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.