selectie

De selectiedag wordt georganiseerd bij Manege de Kraal - Schegel 48 te Zandhoven, zaterdag 24 juni 2017. Inschrijven is gratis, maar wel verplicht.
Bent u deze dag verhinderd? Dan zoeken we graag samen naar een oplossing om uw veulen te kunnen bekijken.

» inschrijfformulier

Laatste nieuws

Selectiedatum 3e veulenveiling 111 bekend.
28/03/2017

Zaterdag 24 juni 2017 zal de selectie van de veulens voor onze 3e veulenveiling plaatsvinden.

» Lees verder

What's in a star?
28/09/2016

FEI informatie

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 26 augustus 2017

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
Belgiƫ

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.