Inschrijven Foal Auction 111

Laatste nieuws

REMINDER > INSCHRIJVEN VOOR FOAL AUCTION 111 KAN NOG T/M MAANDAG 18 JUNI 2018
15/06/2018

De inschrijvingstermijn voor de veulenveiling van Stal Theeuwes, Foal Auction 111, gaat sluiten. Dit is dus hét moment om uw veulen nog in te schrijven. Inschrijven kan nog t/m maandag 18 juni 2018.

» Lees verder

Zaterdag 23 juni 2018 selectie dag Foal Auction 111
31/05/2018

De eerste inschrijvingen zijn ondertussen al weer binnen voor onze selectie dag op zaterdag 23 juni 2018. Ook dit jaar zal onze veulenveiling plaatsvinden tijdens ons internationaal concours CSI 3/2/1* De Kraal International, deze 4de editie zal doorgaan op zaterdag avond 25 augustus 2018.

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 25 augustus 2018

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.