Inschrijven Foal Auction 111

Laatste nieuws

SELECTIE DATUM FOALAUCTION 111 2018 BEKEND
09/10/2017

Zaterdag 23 juni 2018 zal de selectie van de veulens voor onze Foal Auction 111 2018 plaats gaan vinden dus fokkers, reserveer deze datum alvast in jullie agenda’s!!

» Lees verder

Geslaagde eerste editie Auction 111
31/08/2017

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 25 augustus 2018

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.