selectie

De selectiedag wordt georganiseerd bij Manege de Kraal - Schegel 48 te Zandhoven, zaterdag 22 juni 2019. Inschrijven is gratis, maar wel verplicht.
Bent u deze dag verhinderd? Dan zoeken we graag samen naar een oplossing om uw veulen te kunnen bekijken.

» inschrijfformulier

Laatste nieuws

Drie op Drie op BWP hengstenkeuring voor Foal Auction 111!
21/01/2019

Dit weekend werden er drie hengsten voorgesteld op de BWP hengstenkeuring die verkocht zijn op onze Foal Auction 111 in 2016.

» Lees verder

€12.000 voor veilingtopper online Foal Auction 111
04/09/2018

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 24 augustus 2019

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.