collectie 2018 » 36. » CRUMBLE VAN 'T AMELDONK Z

°23-04-2018     |     hengst     |     zwart bruin     |     Zangersheide     |     BTW-plichtig: ja     |     Verkocht aan: USA     |     Verkoopprijs: € 17000

Save the best for last! Dat hebben we in dit geval wel gedaan... Uit commercieel oogpunt zodat U tot het laatst zou blijven opletten, maar ook om het Cornet bloed een beetje over de avond te spreiden!

Crumble werd gefokt door één van de beste hoefsmeden van ons land maar tussen het verzorgen van de hoeven door vindt Bart Bomeré ook nog tijd om internationaal te rijden. Dat deed hij ook met de moeder van deze Crumble. Dorina du Domaine was tot op niveau 1.45 m succesvol met Bart die niet van half werk houdt... Als hij iets doet dan doet hij het goed!

Naast hoefsmid en internationaal springruiter heeft hij nu ook zijn zinnen gezet op de fokkerij en geloof me, ook dat gaat hij weer goed doen! Crumble is gefokt uit een top Franse stam die al een heel leger aan sportpaarden en gekeurde hengsten heeft voort gebracht! Wij denken dat deze Crumble binnen enkele jaren voor beide vacatures in aanmerking gaat komen...

Comme Il Faut  Cornet Obolensky  Clinton
Rabanna van Costersveld
Ratina Z  Ramiro Z
Argentina Z
Dorina du Domaine  Diamant de Semilly  Le Tot de Semilly
Venise des Cresles
Crystale d'Helby  Almé Z
Gina du Grippois