collectie 2018 » 7. » SALIëNTé PRINSEVELD DSC

°02-04-2018     |     merrie     |     bruin     |     BWP     |     BTW-plichtig: ja     |     Verkocht aan: Belgium     |     Verkoopprijs: € 8000

Ook hier weer een prachtig merrieveulen, voorgesteld door de familie De Schrijver van fokkerij Prinsenveld! Ditmaal van topvererver Bamako de Muze uit een van de betere Holsteinerstammen! We hebben het hier namelijk over de stam van de top vererver Clearway. Sterker nog deze Saliënté gaat in rechtstreekse lijn terug op Wodka II, de moeder van niet alleen Clearway maar ook de 1.60 springende Chika’s Way, en de gekeurde hengsten Conway, Conway II en Conway T allen van Caretino. Ook de 1.60 m springende merrie’s Retina V en UT Wodka zijn rechtstreekse dochters van wondermerrie Wodka II, de stammoeder van deze buitengewoon interessante fokfamilie!

Bamako de Muze  Darco  Lugano van la Roche
Ocoucha
Fragance de Chalus  Jalisco B
Nifrane
Labaja O.H  Larimar  Lavall II
Elastic Dream
O-Conbaja O.H  Contender
Baja O.H