collectie 2018 » 29. » SIRE DC

°28-05-2018     |     hengst     |     donker vos     |     BWP     |     BTW-plichtig: ja     |     Verkocht aan: Belgium     |     Verkoopprijs: € 8000

Sire DC is een zoon van Bamako de Muze, de Darco zoon die misschien zijn vader wel kan evenaren of overtreffen. Het zijn straffe woorden die de fokker en eigenaar van Bamako de Muze zich liet ontvallen... maar wij (Victor en Harrie Theeuwes), als grote Darco fan’s, gebruikte Bamako ook veel in onze fokkerij omdat het zelf zo een ongelofelijk goede sporthengst is en natuurlijk ook omdat het een Darco zoon is! Laatst zeiden Victor en ik nog tegen elkaar, "die Joris kon wel eens gelijk hebben"!

Je moet Bamako niet gebruiken om een beauty te fokken maar om een springpaard te fokken. En met een mooie strik aan de kop word ook een minder mooie een stuk aantrekkelijker! Als ik U dan ook nog mag vertellen dat deze Sire langs moeders zijde via de driejarige Nice Call Me de Muze Z van Nabab de Reve via de zes jarigen en reeds 1.30 m springende Call Me de Muze Z van Clarissimo Z terug gaat op de kloon van merrie van de eeuw Ratina Gamma Z dan vergeeft U hem toch zijn iets minder aansprekend hoofd, toch? Wij in ieder geval wel!

Bamako de Muze  Darco  Lugano van la Roche
Ocoucha
Fragance de Chalus  Jalisco B
Nifrane
Nice Call Me de Muze Z  Nabab de Reve  Quidam de Revel
Melodie en Fa
Call Me de Muze Z  Clarissimo Z
Ratina Gamma Z