onze veilingen

Online Auction

woensdag 21 augustus tem maandag 2 september 2019

» Bekijk online Auction-111 collectie

5e veulenveiling

Zaterdag 24 augustus 2019 in Zandhoven

  » Bekijk collectie

Laatste nieuws

€12.000 voor veilingtopper online Foal Auction 111
04/09/2018

» Lees verder

Opnieuw geslaagde Foal Auction 111
26/08/2018

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 24 augustus 2019

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.