Online bieden: Login / Register

collectie 2019 » 3. » TI AMO ZOETENDAELE Z

°03-05-2019     |     hengst     |     bruin     |     BWP     |     BTW-plichtig: ja

Ware 111 filosofie gefokt door Stoeterij Zoetendaele! ;-)

Dit prachtig hengstveulen werd gefokt door onze goede vrienden, de Zoetendaele fokkers; Stefaan Tuypens en Carine Lootens. Zij kozen voor onze voormalige hengst Marschal Fields 111, die tegenwoordig in Amerika door het leven gaat als Shadowfax 111, in combinatie met onze voormalige merrie Messina 111 Z.
Vandaar de 111-filosofie, gefokt door Stoeterij Zoetendaele.
Moeder van dienst, Messina 111 Z, is een dochter van Robert Smith’s Marius Claudius.
De grootmoeder is niemand minder dan Elite de la Vie, die op haar beurt de moeder is van de internationaal springende Imke 111 van Abdel Saïd en van Sex appeal 111 Z van Felipe Ramos Guinato. Ook de driejarige en recent voor BWP gekeurde Hocus Pocus 111 Z is een zoon van Elite. Verder zijn de BWP gekeurde Bart 111 en Gerlos van Andrew Ramsay zeer nauw verwant aan Ti Amo Zoetendaele.
Iemand op zoek naar een toekomstige sporthengst?

Marschal Fields 111  Der Senaat 111  President
Lizette
Vilivia  Tangelo van de Zuuthoeve
Dolivia
Messina 111 Z  Marius Claudius  Concorde
Icara
Elite de la Vie  Heartbreaker
Indira Ghandi vd Helle