collectie 2017 » 2. » ESPINOZA 111 Z

°25-05-2017     |     merrie     |     donker bruin     |     Zangersheide     |     BTW-plichtig: ja     |     Verkoopprijs: € 20000

Daar er niemand graag in het begin van de veiling wil waren wij van plan om de eerste drie, vier veulens uit eigen fokkerij in de veiling te steken maar dat was buiten de aangeleverde kwaliteit gerekend… Tevens wilden wij er graag een veulen van onze jonge belofte El Baroné 111 Z bij hebben, vandaar dat wij deze Espinoza ter veiling aanbieden. Dat dit prachtige merrie veulen uit één van onze beste moeders komt maakt haar natuurlijk bijzonder interessant voor zowel sport als fokkerij of een combinatie van beide… Moeder Elite de la Vie is namelijk niemand minder als de moeder van o.a. ons Imke 111 die onder het zadel van Abdel Said al een mooi palmares bij elkaar wist te springen ondanks haar jonge leeftijd! Imke is dan weer moeder van onze BWP gekeurde hengst Bart 111

El Barone 111 Z  Emerald N.O.P.  Diamant de Semilly
Carthina Z
Naktibro  Libero H
Fanakta
Elite de la Vie  Heartbreaker  Nimmerdor
Bacarole
Indira Ghandi vd Helle  Almé Z
Fanny Girl Z