Online bieden: Login / Register

collectie 2019 » 32. » TALBOT DE BRANDEGEM

°22-05-2019     |     hengst     |     vos     |     BWP     |     BTW-plichtig: ja

Zeer zeldzaam Chacco-Blue hengstveulen uit moederlijn met gouden Olympische genen

Hoe dikwijls krijgt u de kans om iets te kopen uit de stam van de Olympisch Kampioen
van Atlanta, “Jus de Pomme” ...   juist, bijna nooit ...   tenzij hier bij Foal Auction 111!
En dat nog wel in combinatie met Chacco-Blue. De kansen die er nog komen om een Chacco-Blue te kopen, slinken ook met de dag! Deze Talbot werd ons voorgesteld door de zoon van zijn vader, namelijk door Peter de Brabandere. Hij is zoon van de legendarische notaris de Brabandere, de man die het presteerde om drie olympiade paarden uit dezelfde merrie te fokken, waaronder Olympisch Kampioen Jus de Pomme!
En daarmee houdt het niet op. Hij fokte ook vijf gekeurde hengsten uit diezelfde Opaline des Pins. Zij gaf naast de drie gekeurde olympische hengsten ook nog wijlen Jean Claude van Geenberghe’s Belgische kampioen Richebourg en Philipe Lejeune’s wereldbekerwinnaar Shogoun II. Daarnaast kunnen we u nog melden dat de grootmoeder van deze Talbot niemand minder is dan de volle zus van de olympische hengst Tresor d’Opaline van Samantha Lam! We hebben zo het gevoel dat dit wel eens de veilingtopper van deze editie zou kunnen worden! Wordt het ook uw topper?

Chacco-Blue  Chambertin  Cambridge
Desiree VII
Contara  Contender
Godahra II
Licorne de Brandegem  Ready Boy des Forets  Quaprice du Bois Margot
Licorne des Forets
Topaline  Major de la Cour
Opaline des Pins