Online bieden: Login / Register

collectie 2019 » 20. » TEQUILA VAN 'T MOLENVELD

°28-03-2019     |     merrie     |     donker vos     |     BWP     |     BTW-plichtig: nee

Blauw bloed van de koning van Stud 111: El Barone 111 Z

Dit gruwelijk chique merrieveulen van El Barone 111 Z wordt ons voorgesteld door Tom Cools en de multifunctioneel inzetbare paardenman Peter Goossens, beter bekend als “de Pier”.
Vader El Barone 111 Z werd eind vorig jaar verkocht aan het Zweedse “Lövsta Stuteri”. Zij zullen geen spijt hebben van hun aankoop, want “de Baron” zoals hij in de volksmond genoemd wordt, dekte dit jaar al meer dan 400 merries! Hierdoor zal Lövsta Stuteri al een flink stuk van hun investering terug ontvangen in de vorm van dekgeld en het is ze van harte gegund! Niets is zo mooi als een gelukkige klant. Van El Barone 111 Z gaan we via de Carthago Z-zoon Aerobic TN via één van de beste merriemakers van Nederland Burggraaf en via bewegingsvererver Duc de Normandie terug op de volbloed Persian Path XX. Deze Persian Path XX-merrie Sirma was een fokmerrie van wijlen André Braeckevelt. Hij fokte uit deze stam maar liefst vier gekeurde sporthengsten, waarvan Daniël Deusser’s 1.60m springende Dobel van ’t Zorgvliet de bekendste is.
Welke fokker blaast deze stam nieuw leven in? Of wie brengt Tequila naar de sport, dat mag natuurlijk ook!

El Barone 111 Z  Emerald  Diamant de Semilly
Carthina Z
Naktibro  Libero H
Fanakta
Emily  Aerobic  Carthago Z
Unbelievable
Jennifer  Burggraaf
Arola