Online bieden: Login / Register

collectie 2019 » 33. » EMBRYO VAN TALTINA Z

°15-04-2020     |     -     |     --     |     --     |     BTW-plichtig: ja
Ratina Z

Van Deusser’s topper naar Ahlmann’s World Cup winnaar naar dé merrie van de eeuw, Ratina Z

We zijn hier aangekomen bij één van de pareltjes van de veiling!
Deuser’s ex topper tekent voor het vaderschap van dit wel héél bijzondere embryo, vader van de moeder is niemand minder dan Ahlmann’s (héél) véél winnaar Taloubet Z om dan uit te komen bij de merrie die op alle grote kampioenschappen goud wist te winnen, de merrie van de (vorige) eeuw Ratina Z! Maar Ratina Z was niet alleen een springpaard dat van een andere planeet leek te komen. Ook als fokmerrie heeft ze haar sporen meer dan verdiend want van de 8 nakomelingen werden maar liefst vier gekeurde internationaal Grand Prix winnaars afgeleverd die bovendien ook nog alle vier goedgekeurd werden als dekhengst. Maar dat is nog niet alles; haar oudste dochter Calipa Z heeft ook al meerdere gekeurde hengsten gegeven en vier paarden die op 1.60 niveau sprongen of nog steeds springen zoals Mark Houtzagers Sterrehof’s Cayetano Z die een van de goedgekeurde zonen is van Calipa Z.
Vergeet ik U nog bijna te vertellen dat dit bijzondere embryo ons wordt aangeboden door Dhr Frank Vanleeuwe van EQscience, waar wij hem uiteraard zeer dankbaar voor zijn!
What more can you ask for ...

Untouchable  Hors la Loi II  Papillon Rouge
Ariane du Plessis II
Promesse  Heartbreaker
Chablis
Taltina Z  Taloubet Z  Galoubet A
Krista
Ratina Alpha Z  Ramiro Z
Argentina Z

Foto'sverwante paarden

Ratina Z