Online bieden: Login / Register

Opfok

Voor de veulens verkocht via onze veiling bieden we opfok mogelijkheden aan. Voor meer informatie en de voorwaarden kan u ons contacteren via info@foalauction111.com

Laatste nieuws

REMINDER > INSCHRIJVEN VOOR FOAL AUCTION 111 KAN NOG T/M MAANDAG 17 JUNI 2019
14/06/2019

De inschrijvingstermijn voor de veulenveiling van Stal Theeuwes, Foal Auction 111, gaat sluiten. Dit is dus hét moment om uw veulen nog in te schrijven. Inschrijven kan nog t/m maandag 17 juni 2019.

» Lees verder

Waarom uw veulen inschrijven bij Foal Auction 111?
04/06/2019

» Lees verder

Locatie

Zaterdag 24 augustus 2019

Manege de Kraal
Schegel 48
2240 Zandhoven
België

Facebook

Livestream tijdens de veiling

Over ons

Stud 111 oftewel Stal Theeuwes bestaat uit een handelstal en fokkerij in springpaarden onder de deskundige leiding van Harrie Theeuwes. Talloze 111-fokproducten brachten het tot goedgekeurde hengst en/of presteren op het hoogste niveau in de internationale springsport; denk maar aan Der Senaat 111, Wisconsin 111 onder Sergio Alvarez Moya, Explosiv 111 onder Jody Bosteels, Winning Mood onder Ludo Philippaerts en later Luciana Diniz, Chippendale Z,... . Daarnaast is Harrie de ontdekker van ondermeer Action Breaker, Avenir, Plot Blue,...

De Foal Auction 111 boogt dan ook op de ervaring van een gerenommeerd team dat streng zal toezien op de kwaliteit van de veulens tijdens de selectie.