DOLLY DOT AXELHOEVE Z

Lovely filly out of a real sport damline!
Bekijk de volledige collectie van FOAL AUCTION 111 on tour

OVER

Looks, moves, uitstraling en kwaliteit, ze heeft het allemaal! Dit merrieveulen springt verovert meteen je hart!

Dolly Dot Axelhoeve Z haar moederlijn is fantastisch, haar moeder Uchinga Hero (Chin Chin x Carthago) is de volle zus van H5 Uchingo (ISJ 1.60m) en Diabolo d'Esquelmes (ISJ 1.45m) en de halfzus van Utwo d'Esquelmes (ISJ 1.60m), Ezperanza d'Esquelmes (ISJ 1.50m) en Fair Play d'Esquelmes (ISJ 1.50m). Uchinga Hero's directe kleinzoon, Exquis RB, presteert succesvol op 1.55m niveau!

Deze beroemde D'Esquelmes familie heeft nog veel meer sportpaarden voortgebracht die op het hoogste internationale niveau presteren.

Vader Diaron heeft het record behaald als hengst die dubbel goud wint op de Duitse kampioenschappen. Hij won ook het Oldenburgse springkampioenschap in Rastede en werd benoemd tot VTV Show Jumping Stallion of the Year tijdens de Oldenburg Stallion Days. Met Patrick Stühlmeyer behaalde Diaron plaatsingen in verschillende GP-showspringwedstrijden in Opglabbeek/BEL, Hagen/GER, Riesenbeck/GER en Balve/GER.

Diaron's prachtige nakomelingen tonen zich met succes op het internationale circuit en hij heeft al talloze goedgekeurde hengsten voortgebracht.

Your chance to make dreams come true!

INFORMATIE

Geboortedatum 05-03-2023
Geslacht Merrie
Kleur Schimmel
Studbook Zangersheide

Voorwaarden

U moet aangemeld zijn om alle dierenarts rapporten en RX te zien

PEDIGREE

Bekijk pedigree
Diaron OLD
Diarado
Diamant de Semilly
Roxette I
Lenda-Cara
Come On
Lindauway
Uchinga Hero
Chin Chin
Constant
Larese
Ceres d'Esquelmes Z
Carthago Z
Queenie d'Esquelmes

DEEL VIA