QUANTILLA MV VH DISTELHOF Z

The best of De Hus breeding!
Bekijk de volledige collectie van FOAL AUCTION 111: The Filly Edition

OVER

Quantilla MV VH Distelhof Z, a once in a lifetime opportunity!
Dit prachtige merrieveulen stamt af van Quel Homme de Hus, meervoudig 5* GP winnaar (Knokke Hippique, Lgct Mexico-City, …) en kampioenschapspaard bij uitstek (goud op het EK 2019, brons op de olympische spelen in Tokio 2021 en individueel zilver op het WK te Herning in 2022).

De moeder is niemand minder dan Castille de Hus. Ze is onder andere ook de moeder van Camiro Z (1.45m) en Que Bueno De Hus. Que Bueno sprong onder het zadel van Henrik Von Eckermann op 1.60m-niveau.
Daarnaast is Castille de zus van meerdere 1.60m paarden waaronder Asgard 17, Carito en Askari, de goedgekeurde dekhengst gekend als vader van Asca Z en voormalig wereldkampioen DSP Alice.
Als kers op de taart is de grootmoeder van Castille de volle zus van de Holsteinstamleggers Calypso I, II, III, IV en V.

Quantilla is een modern, bloedgemaakt veulen met lef en soepele gangen die in combinatie met haar uitzonderlijke pedigree een unieke toevoeging kan zijn voor uw sportstal- en fokkerij!

INFORMATIE

Geboortedatum 08-06-2023
ICSI/ET ICSI
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook Zangersheide

Voorwaarden

U moet aangemeld zijn om alle dierenarts rapporten en RX te zien

PEDIGREE

Bekijk pedigree
Quel Homme de Hus
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
P-Hawaii
Candillo Z
Hawai II
Castille de Hus
Canto
Canturo
Krokus
Elypse I
Lavall I
Tibris

DEEL VIA