OVER

Estrella de Lucia Z is een prachtig merrieveulen met heel veel uitstraling en een enorme motor.

De vader van deze ster is de jonge beloftevolle hengst Extreme 111 Z. Tijdens de hengstencompetitie van 2022 mocht deze zoon van topper El Barone 111 Z zich reeds kampioen van de 4 jarigen noemen. En ook in Gesves op het kampioenschap van België deed hij het dat jaar foutloos in de finale! In 2024 was Extreme 111 Z de leider in de tussenstand van de hengstencompetitie na 3 schitterende manches, in de finale sprong hij naar een vijfde plaats. Dit bracht hem een mooie tweede plaats op in het eindklassement van de 6jarige hengsten.

Langs moederszijde van Estrella de Lucia Z hebben we de merrie Dida, zij stamt af van de hengst Codex (Carthago x Cor De La Bryere) uit de merrie Feeling (Goldstern x Argentan I).

De 1ste moeder Feeling heeft 2 goedgekeurde hengsten gegeven. Alco heeft tot 1.50m gesprongen onder het zadel van Julien Epaillard en Codex Junior heeft op 1.60m gepresteerd met Bruno Chaves Pessanha.

De oudste nakomelingen van Dida kan u allemaal terug vinden in de sport, de merries worden zowel voor de sport als voor de fokkerij ingezet. Zo is er de prachtige merrie Night of Glory O.L. welke momenteel op het 1.60m niveau met Harriet Biddick presteert. Deze merrie (aka she’s the one) werd in 2018 op 8 jarige leeftijd verkocht op de Holger Hetzel veiling voor niet minder dan 500.000 euro, zij stond toen reeds geklasseerd in de 1.45m proeven.

De paarden uit deze stam hebben niet alleen een hart voor de sport maar hebben daarnaast ook een schitterende ingesteldheid.

INFORMATIE

Geboortedatum 25-05-2024
  Natuurlijke dracht
Geslacht Merrie
Kleur Vos
Studbook Zangersheide

Voorwaarden

PEDIGREE

Bekijk pedigree
Extreme 111 Z
El Barone 111 Z
Emerald
Naktibro
Best Seller 111 Z
Bamako de Muze
Imke 111
Dida
Codex
Carthago Z
Imke
Feeling
Goldstern
Almuziek

DEEL VIA